Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатно



Клуб юристов




Официальное обращение




ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку






При отриманні спадщини з мене утримали в Росії податок. Чи повинна я платити податок ще і в Україні?
Категория: Горячая линия

alt
Я громадянка України. Моя мати громадянка Росії. Я отримала від неї у спадщину квартиру. При отриманні спадщини з мене утримали в Росії податок. Чи повинна я платити податок ще і в Україні?
Оподаткування доходів, одержаних платником податку у вигляді спадщини, визначено Законом України «Про податок з доходів фізичних осіб» від 22.05.2003 р.
При отриманні будь-якого об'єкта спадщини будь-яким спадкоємцем від спадкодавця-нерезидента такий дохід оподатковується за ставкою 15 % згідно з Законом про доходи.

Дохід у вигляді вартості успадкованого майна у межах, що підлягають оподаткуванню, включається до загального річного доходу платника податку, який платник податку відображає у річній податковій декларації.

Отже, якщо у 2009 році ви одержали дохід у вигляді спадщини від нерезидента (незалежно від ступеня споріднення), то ви були зобов'язані включити її вартість (суму) до загального річного оподаткованого доходу та до 1 квітня 2010 року подати до податкового органу за місцем своєї податкової адреси річну податкову декларацію, а також сплатити податок.

Згідно з угодою між урядом України і урядом Російської федерації про уникнення подвійного оподаткування доходів і майна та попередження ухилень від сплати податків від 08.02.1995 р. доходи, у т. ч. одержані у спадщину кошти, майно, майнові та немайнові права, які виникають із джерел у Договірній Державі, можуть у ній оподатковуватись.

Платник податку має право на зменшення суми річного податкового зобов'язання на суму податків, сплачених у Росії (ст. 22 цієї угоди). Аби скористатися таким правом, слід отримати у податковій службі Росії довідку про суму стягненого податку.


Рейтинг:

Система Orphus



Похожие новости


Комментарии:
 
 baldai, 26 октября 2010 06:01
Сказать, что сайт супер - это, ничего не сказать. Одним словом - молодцы!
 
 
 Dating, 3 ноября 2010 09:53
Ну просто таки не сайт, а кладезь полезной информации!
 
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код




«    Август 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Популярное
  • Щодо будівництва житлового комплексу з об’єктами соціально-побутового призначення за адресою: пров. Ярославський, 7/9 у Подільському районі м. Києва.
  • ХАРКІВСЬКІ ПРАВООХОРОНЦІ ВІДКРИЛИ СПРАВУ ЧЕРЕЗ ЗЛИВ КОШТІВ АДМІНІСТРАЦІЇ РАЙОНУ ФІРМІ РОДИЧКИ ГОЛОВИ АДМІНІСТРАЦІЇ (Доповнено)
  • Требования к туроператорам ужесточат
  • В Харькове идёт рейдерский захват автосалона на Шевченко
  • Rolex, офшоры Насирова, конверт-центр Леогейминг и Алена Дегрик: чем живет Евгений Шевцов — претендент на главного следователя ГБР
  • Рейдерські схеми «Реєстрації нерухомості та бізнесу»
  • Книги учета доходов (и расходов) для единоналожников: правила, примеры, ответы на вопросы
  • Стосовно незаконного будівництва по пр.50 річчя СРСР, 52
  • Нацслужба здоров'я вперше зупинила виплати за новою системою медреформи
  • Хто несе відповідальність за збереження приладу обліку електроенергії?

  • Наш опрос

    Погода в Харькове

    Погода в Харькове

    Курс валют (НБУ)

    Курсы НБУ на сегодня

    Курс валют (средний)

    Курсы наличного обмена на сегодня











    Аудиоролики - Рекламная Студия

    Студия звукозаписи

















    Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

    Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

    © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
    .