Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатно



Клуб юристов




Официальное обращение




ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку






Я депутат сільської ради. Ії голова своїм розпорядженням поклав на мене обов'язки секретаря сільської ради. Чи вправі голова сільської ради перекладати обов'язки секретаря на мене?,
Категория: Горячая линия

altЯ депутат сільської ради. Ії голова своїм розпорядженням поклав на мене обов'язки секретаря сільської ради. Чи вправі голова сільської ради перекладати обов'язки секретаря на мене?,

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» № 2493-ІІІ від 07.06.2001 р. прийняти секретаря сільської ради на службу до органів місцевого самоврядування можна тільки шляхом затвердження його кандидатури сільською радою. Секретар обирається за пропозицією голови сільської ради з числа депутатів згідно з ч.1 ст. 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-ВР від 21.05.1997 р.

Секретар виконавчого комітету сільради затверджується на посаду через рішення сільської ради.

Отже, голова сільської ради не може призначати депутата чи іншу посадову особу місцевого самоврядування виконувати обов'язки секретаря сільради, оскільки це суперечить чинному законодавству.

 



Рейтинг:

Система Orphus



Похожие новости


Комментарии:
 
 Анонім, 21 июля 2011 13:37
Доброго дня! Хочу запитатись, у нас в селі така ситуація: Голова сільської ради є близьким родичем Голови колгоспі (тепер такзваної спілки) чи не є це корупція, адже якщо в Колгоспі (спілці) є резервні землі і будь-які інші дії, можуть створюватись корупційно. Підкажіть куди можна звернутись з цією проблемою тому, що створюється монополія. Вельми вдячний усім хто підкаже!
 
 
 Анонім 2, 28 апреля 2012 16:53
Чи має право секретар сільської ради на попереднє місце роботи, якщо був з неї звільнений взвязку з обранням? А якщо звільняється достроково, тобто до закінчення терміну виборної посади?
 
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код




«    Октябрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Популярное
  • Як суддя Фрунзенського райнного суду м.Харкова - Бабкова Т.В. своїми діями підміняє собою законодавчу гілку влади Верховну раду України та Конституційний суд
  • Справа у судді Глібко О.В.
  • Нацбанк выиграл суд у Жеваго на 1,5 миллиарда гривен
  • Задержанные в США бизнесмены работали на Фирташа — Reuters
  • Китаец дважды мог спасти Грецию от дефолта, но хранил тонны золота и миллиарды юаней дома. Видео
  • В Госстате рассказали, как потратят 3,4 млрд грн, выделенные на перепись
  • ХАРКІВСЬКА ЛІКАРНЯ № 13 ПРИДБАЛА АВТОМОБІЛЬ SUZUKI SX4
  • Топ-менеджеры Альфа банка: сейчас Украина у многих инвесторов на радаре
  • Функции налоговой милиции оставили в ГФС
  • Стали известны подробности высокобюджетного ДТП на пр. Науки в Харькове

  • Наш опрос

    Погода в Харькове

    Погода в Харькове

    Курс валют (НБУ)

    Курсы НБУ на сегодня

    Курс валют (средний)

    Курсы наличного обмена на сегодня











    Аудиоролики - Рекламная Студия

    Студия звукозаписи

















    Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

    Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

    © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
    .