Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатно



Клуб юристов




Официальное обращение




ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку






Відмова від договору купівлі-продажу
Категория: Горячая линия

altМіж нашим підприємством та приватним підприємцем було укладено договір поставки меблів. Приватний підприємець поставив меблі, і ми повністю оплатили їх згідно з платіжним дорученням. При прийманні нами продукції за участю приватного підприємця було встановлено істотні порушення вимог щодо якості поставлених меблів, що і було зафіксовано в акті приймання-передачі. Ми вимагали провести безкоштовну заміну меблів. Приватний підприємець відмовився це зробити.
Чи маємо ми право відмовитися від договору купівлі-продажу й вимагати повернення сплаченої за меблі грошової суми або замінити їх?
 
Згідно зі ст. 526 Цивільного кодексу України зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору.
Якість товарів, що поставляється, повинна відповідати стандартам, технічним умовам, іншій технічній документації, яка встановлює вимоги до їх якості.
Продавець (постачальник) повинен передати покупцеві товар, якість якого відповідає умовам договору купівлі-продажу.
Якщо виявлено такі недоліки якості товару, які не можна усунути, то покупець має право за своїм вибором: відмовитися від договору й вимагати повернення сплаченої за товар грошової суми або ж вимагати заміни товару.
Вибір варіанта залежить від покупця та обставин, які склалися.
Покупець має право на стягнення з постачальника штрафу в разі поставки товарів неналежної якості, що передбачено ч. 7 ст. 269 Господарського кодексу України.
Ви можете звернутися до господарського суду за місцем знаходження відповідача.
Ст. 681 Цивільного кодексу України передбачено, що до вимог у зв'язку з недоліками проданого товару застосовується позовна давність в один рік, яка обчислюється від дня виявлення недоліків у межах строків, встановлених ст. 680 цього Кодексу, а якщо на товар встановлено гарантійний строк,— від дня виявлення недоліків у межах гарантійного строку.

Рейтинг:

Система Orphus



Похожие новости


Комментарии:
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код




«    Июль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Популярное
  • “Їм кінець”: У ЗМІ потрапило листування Шарія і ОПЗЖ, де блогер обговорив, як посадити в СІЗО своїх противників
  • Вместо работы загорает на солнце: в сети появились фото Зайцевой за решеткой
  • ВОЗ направит в Китай экспертов для поиска источника коронавируса
  • Государственные проверки от А до Я: как бизнесу пережить приход инспектора. Инструкция
  • Зеленский подарил херсонский торговый порт друзьям Саакашвили
  • Даркнет в кармане: как работает черный рынок в Телеграме
  • Безхмарне життя експрокурора Нечипоренка
  • Щодо будівництва котеджного містечка «Еталон» по вул. Бєркоса, 151
  • Генпрокурору заплатили 1 мільйон доларів за закриття справи Бахматюка – Шабунін
  • Стосовно розміщення одноповерхового нежитлового приміщення кафе-бару по вул. Клочківській, 358-А.

  • Наш опрос


    Курс валют (НБУ)

    Курсы НБУ на сегодня

    Курс валют (средний)











    Аудиоролики - Рекламная Студия

    Студия звукозаписи

















    Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

    Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

    © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
    .