DataLife Engine 9.2 > Горячая линия > Розміри грошової компенсації

Розміри грошової компенсації


18 июня 2009. Разместил: admincat
alt Я проживаю в Чернігівській області, постраждалий внаслідок Чорнобильської катастрофи 2 категорії, а моя сестра проживає в Житомирській області, постраждала від Чорнобильської катастрофи 1 категорії. На які розміри грошової компенсації вартості продуктів харчування ми маємо право?
 
Наказом Міністерства праці та соціальної політики України № 29 від 06.02.2008 р. затверджено розміри грошової компенсації вартості продуктів харчування для громадян, віднесених до 1 і 2 категорії осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Наказом № 29 визначено, що громадянам, які проживають у Вінницькій області і віднесені до 2 категорії осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, виплачується розмір грошової компенсації вартості продуктів харчування у розмірі 128,5 грн., а 1 категорії - 257 грн.
Громадянам, які проживають у Житомирській області і віднесені до 1 категорії осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, випллачується розмір грошової компенсації вартості продуктів харчування у розмірі 262 грн., а 2 категорії - 131 грн.

Вернуться назад