DataLife Engine 9.2 > Образцы исков и заявлений > Образец жалобы в суд на постановление о привлечении к административной ответственности за нарушение правил дорожного движения

Образец жалобы в суд на постановление о привлечении к административной ответственности за нарушение правил дорожного движения


11 августа 2009. Разместил: admincat
До ____________________ суду ________________
____________________________________________
(вказати назву та адресу суду)
 
 
Начальнику __________________ УДАІ __________
____________________________________________
(Вказати реквізити УДАІ регіону)
 
____________________________________________
____________________________________________
(Вказати свої прізвище, ім'я та по батькові, адресу)
 
 
На постанову ________________________________
____________________________________________
(Вказати дані співробітника ДАІ, який виніс постанову,
- прізвище, ініціали, посаду, дату винесення постанови)
 
У справі про адміністративне правоаорушення,
Передбачене ч. __ ст.__ КпАП України,
(Підставити частину та статтю КпАП, за якою
складено адмінпротокол)

СКАРГА.
 
Ця скарга підлягає розгляду у судах на підставі ст..288 ч.3 КпАП України, яка прямо передбачає право особи оскаржити до районного (прирівненого до нього) суду постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи, і не містить виключення для постанов, винесених у порядку ст..14-1 КпАП України.
Зазначена постанова винесена за результатами застосування фіксації порушень ПДР засобами фото- та відеофіксації, що працюють у автоматичному режимі, у відповідності до ст..14-1 КпАП.
Проте така постанова не відповідає вимогам закону з таких підстав.
Прилад, яким проводився нагляд за дорожнім рухом з метою фіксації порушень ПДР, не є автоматичним засобом фото- чи відеофіксації, оскільки він знаходиться у співробітника ДАІ, керується ним безпосередньо або через комп'ютер (визначаються ті параметри, які фіксуються приладом, зокрема, швидкість, абощо, об'єкт зйомки, її режим, кут огляду приладу, тощо. Між тим, ст.14-1 КпАП України передбачає, що для її застосування необхідно, щоб фіксація велася саме засобами фото-, кіно- або відео зйомки, які працюють у автоматичному режимі. За таких умов, така фіксація не відповідає вимогам закону, до того ж, не сприяє виконанню основних завдань міліції і, зокрема, ДАІ по профілактиці та припиненню правопорушень.
У тексті постанови зазначено, що я, власник транспортного засобу, "керував транспортним засобом" у зазначений у постанові час у зазначеному місці. Проте для таких висновків у особи, яка винесла постанову, не було жодних підстав. На місці ніби-то порушення мене ніхто не зупиняв, постанову та протокол не складав. Якщо постанова виноситься щодо особи, яка безпосередньо керувала транспортним засобом, то ця постанова повинна бути винесена у загальному порядку ст..14-1 КпАП, то ця постанова не повинна містити тверджень, що саме зазначена особа керувала транспортним засобом. Отже, така постанова підлягає скасуванню, як винесена із порушенням закону.
Співробітник ДАІ зупинив транспортний засіб, після перехрестя, яким закінчується зона дії знаку обмеження швидкості (відповідно до опису знаку 3.29 у додатку 1 "Дорожні знаки" до ПДР).
При цьому слід мати на увазі, що відповідно до опису таблички 7.2.1 вона може тільки зменшувати, а не збільшувати зону дії заборонного знаку, а отже, немає підстав для збільшення зони дії вказаного знаку поза перехрестя.
На підставі викладеного, керуючись стст.287, 288 КпАП України,
 
ПРОШУ:

1. Розглянути справу з моєю участю, повідомив про дату, місце, час зазначено.
2. Повідомити про розгляд справи ДАІ (вказати дані розміщення підрозділу).
3. Оскаржувану постанову скасувати, а справу про адміністративне правопорушення щодо мене закрити, за відсутністю у моїх діях складу такого правопорушення.

Додаток: копія оскаржуваної постанови.

"___" ________ 200 _ р.                                        (Підпис)                             П.І.Б.

 
Скарга відправляється до суду заказним листом з повідомленням, чек про відправку листа залучається до Вашої копії.
 
 
 

Вернуться назад