DataLife Engine 9.2 > Новости > Франківськ. Депутат-націоналіст "по-тихому" купив землю громади. Прокуратура розслідує – "Під контролем"

Франківськ. Депутат-націоналіст "по-тихому" купив землю громади. Прокуратура розслідує – "Під контролем"


27 ноября 2016. Разместил: inna

Двічі депутат Івано-Франківської міської ради не втримався від спокуси купити землю у власної громади. Проблема у тому, що землю продавали на нібито аукціоні, про який ніхто не знав. Генпрокуратура відреагувала на звернення юристів Руху "Під контролем" та місцевих активістів – виявлено ознаки злочину, розпочато слідство.
Минулого року робота тодішньої Івано-франківської міської ради добігала кінця. Політики готувалися до виборів. Як раптом, громада дізналася про те, що депутат-свободівець Роман Харук купив земельну ділянку у міської ради на аукціоні, який не оголошувався.Роман Харук, портал Івано-Франківської міської ради

Вже в кінці 2015 року на нових виборах до міської ради Харук знову обрався від ВО "Свобода". Та від відповідальності не втечеш. На сьогодні триває досудове розслідування. Дії організаторів "аукціону" перевіряються слідчими щодо наявності в них зловживання владою. Причетним загрожує покарання до трьох років позбавлення волі зі штрафом та позбавленням права займатись службовою діяльністю до 3 років.
Подібні історії тільки посилюють тезу, що політику та бізнес треба примусово розводити в різні сторони. Самостійно депутати просто нездатні на такі "жертви". Принаймні, дане розслідування прокуратури стане гарним уроком для франківського політичного бомонду.

Джерело: Українська правда Блоги


Вернуться назад