DataLife Engine 9.2 > По горячим следам > У Другому адміністративному апеляційному суді слухали справу про вільне відвідування сесій громадянами (відео)

У Другому адміністративному апеляційному суді слухали справу про вільне відвідування сесій громадянами (відео)


14 сентября 2020. Разместил: inna

У Другому адміністративному апеляційному суді слухали справу про вільне відвідування сесій громадянами (відео)

“Кожен громадянин має право на вільний доступ до сесій міськради”. Із таким лозунгом представники Харківського антикорупційного центру продовжують відстоювати рішення суду першої інстанції.

Анна Шевченко, кореспондентка
У Другому адміністративному апеляційному суді продовжують розглядати скаргу міськради на ухвалення суду першої інстанції. Він дозволив громадянам вільно відвідувати сесії. На засіданні присутні обидві сторони судового процесу. 

Член громадської організації “Харківський антикорупційний центр” Володимир Рисенко не згоден із чинним регламентом міськради. Запевняє: харків’яни не повинні заздалегідь подавати заявку про свою присутність на пленарному засіданні сесії.

Володимир Рисенко, член ГО “Харківський антикорупційний центр”
Харківська міська рада у нас вважає по-іншому і вважає, що треба подавати заявки за 48 годин і вони буду на свій розсуд вирішувати, хто їм подобається, а хто їм не подобається. На мій погляд – це абсолютно незаконно.

Натомість у міськраді наполягають на скасуванні рішення суду першої інстанції, адже вважають, що присутність представників громадськості у сесійній залі буде заважати робочому процесу. Також юристи прохали долучити до матеріалів справи лист обласного управління МНС, але суд не задовольнив це клопотання.

Представниця Харківської міськради
Позиція позивачів, що сесійна зала може вмістити в собі усіх бажаючих – це і є позиція, яка направлена на порушення цих правил. Я вважаю. що це підтверджує позицію Харківської міської ради. 

Представники міськради із журналістами спілкуватися відмовилися. Наступне судове засідання призначили на двадцять п’яте вересня. На ньому планується проведення дебатів.

Джерело: https://www.objectiv.tv


Вернуться назад