DataLife Engine 9.2 > По горячим следам > 12.02.10. в інтересах Харківської міської ради пред'явлено позов до Ткаленка О.О. та Ткаленко В.О. про звільнення земельних ділянок шляхом знесення незаконно збудованих споруд.

12.02.10. в інтересах Харківської міської ради пред'явлено позов до Ткаленка О.О. та Ткаленко В.О. про звільнення земельних ділянок шляхом знесення незаконно збудованих споруд.


25 июня 2010. Разместил: andrew
alt

Прокуратурою м. Харкова розглянута Ваша заява від 25.02.10. ще вирішення питання про можливість вступу у справу за позовом прокуратури міста Харкова до Ткаленка О.О., Ткаленка В.О, про звільнення та повернення належністю самовільно зайнятої земельної ділянки.

Повідомляю, що прокуратурою міста Харкова до Московські районного суду м. Харкова 12.02.10. в інтересах Харківської міської ради пред'явлено позов до Ткаленка О.О. та Ткаленко В.О. про звільнення земельних ділянок шляхом знесення незаконно збудованих споруд.

Роз'яснюю Вам положення ч. 1, 3 ст. 26 ЦПК України, відповідно до якіх у справах позовного провадження особами, які беруть участь у справі, сторони, треті особи, представники сторін та третіх осіб. У справах, можуть також брати участь органи та особи, яким законом надано право захищати права, свободи та інтереси інших осіб.

Крім того, згідно ч. 1, 3 ст. 35 ЦПК України треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до ухвалення судом рішення, якщо рішення в справі може вплинути на їх права або обов'язки щодо однієї із сторін. Треті особи, які не заявляють самостійних вимог, мають процесуальні права і обов'язкі, встановлені статтею 27 цього Кодексу.

Відповідно до вимог ч. 4, 6 ст. 36 ЦПК України Ви в якості третьої особи, що не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, маєте право звернутись з заявою про свою участь у справі. З питання залучення або допуску до участі справі третьої особи суд постановляє ухвалу, повідомив МГ «Адвокат-Консалтінг» листом № 41/1461-04 від 02.03.2010 р. Заступник прокурора міста молодший радник юстиції О. Петрова

 

altВернуться назад