DataLife Engine 9.2 > C места событий > Голову земельної комісії однієї з міських рад, що на Дніпропетровщині, заарештовано за вимагання та одержання хабара

Голову земельної комісії однієї з міських рад, що на Дніпропетровщині, заарештовано за вимагання та одержання хабара


15 декабря 2010. Разместил: Ansin

alt13 серпня 2010 року прокуратурою області порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 368 КК України ( одержання хабара у великому розмірі службовою особою, що займає відповідальне становище, , поєднане з вимаганням) відносно голови земельної коміссії однієї з міських рад Дніпропетровської області, який є депутатом цієї ради,  та приватної особи ( посередника)  за вимагання та отримання хабара  у розмірі 40 тис. доларів США за виділення земельної ділянки розміром  20 соток громадянину В.

         Цього ж дня при отриманні  через посередника  зазначеної суми у приміщенні одного з магазинів, хабарника та посередника  і було затримано.

         16 серпня 2010 р. судом обом підозрюваним обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

         Досудове слідство у справі триває, а у підозрюваних є достатньо часу для розмірковування з приводу того чи коштує 40 тис. доларів їх власна свобода?! Адже санкцією ч.2 ст. 368 Кримінального кодексу України  передбачено сурове покарання у вигляді позбавлення  волі на строк  від 5 до 10 років, з конфіскацією майна.

 
 
Прес-служба прокуратури області

Вернуться назад