Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Скарга на рішення і дії посадової особи (органу Державної виконавчої служби)
Категория: Образцы исков и заявлений

 Виконавче провадження як завершальна стадія судового провадження та примусове виконання рішень інших органів (посадових осіб) — це сукупність дій органів і посадових осіб, зазначених у цьому Законі, спрямованих на примусове виконання рішень судів та інших органів ( ст.1 Закону "Про виконавче провадження"). 
Примусове виконання рішень державною виконавчою службою здійснюється на підставі виконавчих документів. Підлягають виконанню такі виконавчі документи (ст. 3):
1) виконавчі листи, що видаються судами, та накази господарських судів, у тому числі на підставі рішень третейського суду; 
2) ухвали, постанови судів у цивільних, господарських, адміністративних та кримінальних справах у випадках, передбачених законом;
3) судові накази;
4) виконавчі написи нотаріусів;
5) посвідчення комісій по трудових спорах, що видаються на підставі відповідних рішень цих комісій;
6) постанови органів (посадових осіб), уповноважених розглядати справи про адміністративні правопорушення у випадках, передбачених законом;
7) рішення органів державної влади, прийняті з питань володіння і користування культовими будівлями та майном;
8) постанови державного виконавця про стягнення виконавчого збору, витрат на проведення виконавчих дій та накладення штрафу;
9) рішення інших органів державної влади у випадках, якщо за законом їх виконання покладено на державну виконавчу службу;
10) рішення Європейського Суду з прав людини з урахуванням особливостей, передбачених Законом України “Про виконання рішень Європейського Суду з прав людини" 
Судовий контроль за виконанням судових рішень. 
Учасники виконавчого провадження та особи, які залучаються до проведення виконавчих дій, мають право звернутися до суду із скаргою, якщо вважають, що рішенням, дією або бездіяльністю державного виконавця чи іншої посадової особи державної виконавчої служби під час виконання судового рішення, ухваленого відповідно до цього Кодексу, порушено їх права чи свободи (Стаття 383 ЦПК) . 
Скарга може бути подана стягувачем чи боржником до начальника відповідного органу державної виконавчої служби, якому підпорядкований державний виконавець, або безпосередньо до суду ( стаття 85 Закону "Про виконавче провадження") 
Скарга подається до суду, який видав виконавчий документ (Стаття 384 ЦПК). 
Строки для звернення із скаргою (ст. 385 ЦПК)
1. Скаргу може бути подано до суду:
у десятиденний строк з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення її прав чи свобод;
у триденний строк з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення її прав чи свобод, у разі оскарження постанови про відкладення провадження виконавчих дій.
2. Пропущений з поважних причин строк для подання скарги може бути поновлено судом. 
Розгляд скарги
1. Скарга розглядається у десятиденний строк у судовому засіданні за участю заявника і державного виконавця або іншої посадової особи державної виконавчої служби, рішення, дія чи бездіяльність якої оскаржуються.
2. Якщо заявник, державний виконавець або інша посадова особа державної виконавчої служби не можуть з’явитися до суду з поважних причин, справу може бути розглянуто за участю їх представників.
3. Якщо суд встановить, що особа, рішення, дія чи бездіяльність якої оскаржуються, не працює на попередній посаді, він залучає до участі в справі посадову особу, до компетенції якої належить вирішення питання про усунення порушення прав чи свобод заявника. 
За результатами розгляду скарги суд постановляє ухвалу
До ______________ міськрайонного суду
_________________області
Заявник: ______________________,
який проживає за адресою:______________,

Заінтересована особа:
Відділ державної виконавчої служби
міського управління юстиції_____
Скарга на дії органу Державної виконавчої служби
 

"__" ___ 200_року ____________ я пред’явив до виконання до відділу державної виконавчої служби ____________ міського управління юстиції ________________(назва виконавчого документа), який підлягає виконанню на підставі ст. 3 Закону України „Про виконавче провадження”. 
  
"__" ___ 200_року мені стало відомо, що орган Державної виконавчої служби допустив порушення, а саме _______________, які суперечать вимогам ст.____Закону України „Про виконавче провадження”.

Цими діями порушені мої права (и вчинено шкоди). 
На підставі викладеного й у відповідності з ст.85 Закону України „Про виконавче провадження” та ст. 383-385 ЦПК України

прошу: 
1. Визнати дії органу Державної виконавчої служби (____________ міського управління юстиції) неправомірними і зобов'язати його задовольніти мої вімоги (прийняти мій виконавчий лист до виконання і виконати рішення суду).
2. Стягнути з відділу державної виконавчої служби ____________ міського управління юстиції на мою користь судові витрати. 

Додатки:
Дві копії постанови.
Дві копії виконавчого листа.
Квитанція про сплату судового збору.
Копія квитанцію про сплату судового збору.
Квитанція про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
Копія квитанції про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
Копія скарги.

________________________________________________________________

 До ______________ міськрайонного суду 
_________________області
Заявник: ______________________,
який проживає за адресою:______________

Скарга на дії державного виконавця 
  
"__" ___ 200_року ____________ міський суд ухвалив рішення №____ (про стягнення з __________ на мою користь заборгованості по _______в сумі ___) .
На підставі зазначеного рішення я отримав виконавчий лист, який пред’явив до виконання до відділу державної виконавчої служби ____________ міського управління юстиції "__" ___ 200_року . 
  
"__" ___ 200_року державний виконавець зазначеної виконавчої служби _____ виніс постанову про повернення мені виконавчого листа без виконання на ті підставі, що _______
Вважаю зазначену постанову незаконною з наступних підставах.

У відповідності з ч. 1, 2 ст. 5 Закону України „ Про виконавче провадження” державний виконавець зобов'язаний вживати заходів примусового виконання рішень, встановлених законом, здійснювати необхідні міри для своєчасного і повного виконання рішення способом і в порядку, передбаченому виконавчим документом.

Державний виконавець __ приймаючи рішення про повернення мені виконавчого листа цього до уваги не прийняв. 
На підставі викладеного й у відповідності з ст. 383, ч. 1, 2 ст. 387, 388 ЦПК України 
прошу:

1. Визнати дії державного виконавця відділу державної виконавчої служби ____________ міського управління юстиції ____, які виявилися у ______ неправомірними і зобов'язати його прийняти мій виконавчий лист до виконання і виконати рішення суду.
2. Стягнути з відділу державної виконавчої служби ____________ міського управління юстиції на мою користь судові витрати. 

Додатки:
1. Дві копії постанови.
2. Дві копії виконавчого листа.
3. Квитанція про сплату судового збору.
4. Копія квитанцію про сплату судового збору.
5. Квитанція про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
6. Копія квитанції про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
7. Копія скарги.

Рейтинг:

Система OrphusПохожие новости


Комментарии:
 
 Dating free service, 31 октября 2010 02:52
Хех У меня нет слов, чтобы выразить свои благодарности
 
 
 Clachasmaks, 30 декабря 2012 13:22
Mzs <a href="http://factoryshoesoutlets.webs.com/">ugg australia outlet</a> Old <a href="http://factoryshoesoutlets.webs.com/">ugg factory outlet</a> Zaq <a href="http://factoryshoesoutlets.webs.com/">ugg australia outlet store</a> Qow <a href="http://factoryshoesoutlets.webs.com/">uggs factory outlet</a> Ory <a href="http://factoryshoesoutlets.webs.com/">ugg australia outlet online</a> Scq <a href="http://factoryshoesoutlets.webs.com/">ugg factory store</a> Yho <a href="http://factoryshoesoutlets.webs.com/">ugg boots store</a> qe <a href="http://factoryshoesoutlets.webs.com/">http://factoryshoes
outlets.webs.com/</a> vc http://factoryshoesoutlets.webs.com/
 
 
 GonSwanteelon, 30 декабря 2012 16:54
GvxBkk <a href="http://hairsstraightenersoutlet.co.uk/">cheap ghd straighteners</a> cKjG <a href="http://hairsstraightenersoutlet.co.uk/">http://hairsstrai
ghtenersoutlet.co.uk/</a> jVsZ http://hairsstraightenersoutlet.co.uk/ MpsPgb <a href="http://christianlouboutin.mtiadvantage.com/">christian louboutin on sale</a> cDrH <a href="http://christianlouboutin.mtiadvantage.com/">http://chris
tianlouboutin.mtiadvantage.com/</a> uXhN http://christianlouboutin.mtiadvantage.com/ XzhIix <a href="http://shophairsstraightener.com/">ghd straighteners</a> aWlL <a href="http://shophairsstraightener.com/">http://shophairsstraig
htener.com/</a> pVbA http://shophairsstraightener.com/
 
 
 Clachasmaks, 31 декабря 2012 05:28
Qdj <a href="http://louboutindiscount.webs.com/">christian louboutin discount</a> Sxl <a href="http://louboutindiscount.webs.com/">cheap christian louboutin</a> Sdo <a href="http://louboutindiscount.webs.com/">discount christian louboutin</a> Rmo <a href="http://louboutindiscount.webs.com/">christian louboutin cheap</a> Uuy <a href="http://louboutindiscount.webs.com/">cheap louboutin</a> hf <a href="http://louboutindiscount.webs.com/">http://louboutindisco
unt.webs.com/</a> id http://louboutindiscount.webs.com/
 
 
 GonSwanteelon, 31 декабря 2012 10:05
YavBlf <a href="http://louisvuitton.sevenoakskandc.com/">louis vuitton outlet online</a> iXvC <a href="http://louisvuitton.sevenoakskandc.com/">http://louisvuit
ton.sevenoakskandc.com/</a> pXwV http://louisvuitton.sevenoakskandc.com/ ObzQju <a href="http://www.goaexpositions.com/">buy cheap uggs uk</a> vJgE <a href="http://www.goaexpositions.com/">http://www.goaexpositions
.com/</a> iXwB http://www.goaexpositions.com/ IrjEvq <a href="http://www.mikeogorek.com/">buy ugg uk sale</a> vZqJ <a href="http://www.mikeogorek.com/">http://www.mikeogorek.com/<
;/a> cWmZ http://www.mikeogorek.com/
 
 
 sitybeadiaree, 31 декабря 2012 19:11
Betebp <a href="http://jdhunts.com/">ghd uk</a> Wqgphy <a href="http://jdhunts.com/">cheap ghd</a> Fkklml <a href="http://jdhunts.com/">ghd hair straighteners</a> Hgfcin http://jdhunts.com/ Mukzpq <a href="http://jdhunts.com/">http://jdhunts.com/</a>
 
 
 GonSwanteelon, 1 января 2013 02:50
VxvKju <a href="http://metrofamilyeyecare.com/thomassabo.php">thomas sabo</a> vTvF <a href="http://metrofamilyeyecare.com/thomassabo.php">http://metr
ofamilyeyecare.com/thomassabo.php</a> uOvJ http://metrofamilyeyecare.com/thomassabo.php QquUlg <a href="http://fashion-hairtstyle.org/">cheap ghd</a> zOvS <a href="http://fashion-hairtstyle.org/">http://fashion-hairtstyle
.org/</a> jPrE http://fashion-hairtstyle.org/ WcpQpj <a href="http://hairsstraighteneroutlets.co.uk/">ghd hair straighteners</a> zUxJ <a href="http://hairsstraighteneroutlets.co.uk/">http://hairsstrai
ghteneroutlets.co.uk/</a> hZxY http://hairsstraighteneroutlets.co.uk/
 
 
 Speaniavantee, 1 января 2013 07:33
QkeDzy <a href="http://outletstoreonlines.webs.com/">ugg outlet store online</a> DydQjd <a href="http://bootukoutlet.webs.com/">uggs boots uk</a> XrnHgg <a href="http://salesbootssaleuk.webs.com/">ugg sale</a>
 
 
 GonSwanteelon, 3 января 2013 06:19
RtaHrb <a href="http://christianlouboutin.mtiadvantage.com/">christian louboutin sale</a> wWxK <a href="http://christianlouboutin.mtiadvantage.com/">http://chris
tianlouboutin.mtiadvantage.com/</a> cPeU http://christianlouboutin.mtiadvantage.com/ YqyWcf <a href="http://www.rutasdelsilencio.com/cheapuggs.php">cheap ugg boots outlet</a> fYzM <a href="http://www.rutasdelsilencio.com/cheapuggs.php">http://www
.rutasdelsilencio.com/cheapuggs.php</a> rBzU http://www.rutasdelsilencio.com/cheapuggs.php IjyJkm <a href="http://ghdstraightenershop.com/">ghd hair straighteners</a> sFlA <a href="http://ghdstraightenershop.com/">http://ghdstraightenersh
op.com/</a> vXmW http://ghdstraightenershop.com/
 
 
 nitomoirE, 4 января 2013 08:45
Cczeha <a href="http://www.nodaeastmidlands.org/">sac louis vuitton pas cher</a> Leykkz <a href="http://www.nodaeastmidlands.org/">sac louis vuitton pas cher</a> Fitboh <a href="http://www.nodaeastmidlands.org/">louis vuitton sac</a> Wjvgys http://www.nodaeastmidlands.org/ Gizcuv <a href="http://www.nodaeastmidlands.org/">http://www.nodaeastmidl
ands.org/</a>

Fnvmnq <a href="http://www.tciinc.net/">ugg НЁШњ</a> Qaqfut <a href="http://www.tciinc.net/">ugg ҐЦ©`ҐД НЁШњ</a> Gpuxxo <a href="http://www.tciinc.net/">ugg ҐЦ©`ҐД</a> Aqtrcm http://www.tciinc.net/ Vbxlbl <a href="http://www.tciinc.net/">http://www.tciinc.net/</a>
 
 
 pemySpournorp, 5 января 2013 00:37
VdiPia <a href="http://bootsonsalescheap.webs.com/">uggs for sale cheap</a> RllZlr <a href="http://bootssalesukclearance.webs.com/">ugg boots sale uk</a> ZmjFke <a href="http://cheapuksales.webs.com/">cheap uggs uk</a>
 
 
 GonSwanteelon, 5 января 2013 07:14
NutCog <a href="http://livcta.com/">wholesale nfl jerseys</a> oPqX <a href="http://livcta.com/">http://livcta.com/</a> wQeH http://livcta.com/ DktKuz <a href="http://hairsstraighteneroutlett.co.uk/">ghd hair straighteners cheap</a> tCdS <a href="http://hairsstraighteneroutlett.co.uk/">http://hairsstrai
ghteneroutlett.co.uk/</a> hNfZ http://hairsstraighteneroutlett.co.uk/ QrqGsq <a href="http://eplersmaplesyrup.com/christianlouboutinoutlet.php">
;christian louboutin outlet</a> xRpW <a href="http://eplersmaplesyrup.com/christianlouboutinoutlet.php">
;http://eplersmaplesyrup.com/christianlouboutinoutlet.php</a> mGqX http://eplersmaplesyrup.com/christianlouboutinoutlet.php
 
 
 pemySpournorp, 5 января 2013 12:20
TtkCpb <a href="http://disocuntbootsonline.webs.com/">discount ugg boots online</a> XbjYhp <a href="http://discountsaleonlines.webs.com/">disocunt uggs sale online</a> YwgSop <a href="http://bootsforcheaponlineusa.webs.com/">ugg boots for cheap</a> LblJtf <a href="http://bootclearanceusa.webs.com/">ugg clearance outlet</a> ThyRgj <a href="http://bootsoutletstoreonlines.webs.com/">ugg boots outlet store online</a> TsqUqv <a href="http://buybootsukstockists.webs.com/">ugg boots uk sale</a>
 
 
 nitomoirE, 7 января 2013 03:33
Pycwqc <a href="http://www.rexandi.com/">gucci</a> Wkyiqq <a href="http://www.rexandi.com/">gucci Ш”Іј ҐбҐуҐє</a> Yrodxo <a href="http://www.rexandi.com/">gucci Ґ­©`Ґ±©`Ґ№</a> Gekbei http://www.rexandi.com/ Sbrbgl <a href="http://www.rexandi.com/">http://www.rexandi.com/</a>
; vfgxdhuuklmovft2154
 
 
 pemySpournorp, 7 января 2013 10:34
FtwWky <a href="http://cheapbootuksales.webs.com/">cheap ugg boots uk</a> VjxBlq <a href="http://forcheaponlinestores.webs.com/">uggs for cheap online</a> CycFqx <a href="http://bootcheaponline.webs.com/">ugg boots cheap online</a> FeiHdg <a href="http://disocuntbootsonline.webs.com/">disocunt ugg boots online USA</a> PexZim <a href="http://bootsforcheaponlineusa.webs.com/">ugg boots for cheap</a> YypVyx <a href="http://bootoutletsstores.webs.com/">uggs outlet store</a>
 
 
 Clachasmaks, 8 января 2013 04:47
Isxdvi <a href="http://officialgiantsshop.us/">eli manning jersey</a> Ijyydm <a href="http://official-giants.us/">eli manning jersey</a> Kduevu <a href="http://broncosjerseysproshop.us/">peyton manning broncos jersey</a> Qrrogk <a href="http://official-steelers.us/">joe greene jersey</a> Jvrcwu <a href="http://49ersjerseysproshop.us/">colin kaepernick youth jersey</a> Lammeq <a href="http://officialfalconsshop.us/">tony gonzalez atlanta falcons jersey </a>
 
 
 Clachasmaks, 10 января 2013 08:00
StfHck http://dangelosangels.com/ PdoJtb <a href="http://dangelosangels.com/">ghd straighteners</a> UukNen <a href="http://dangelosangels.com/">http://dangelosangels.com/<
;/a> FpkQtv http://fashion-hairistyle.org/ IufSuq <a href="http://fashion-hairistyle.org/">http://fashion-hairistyle
.org/</a> XvbKmk <a href="http://fashion-hairistyle.org/">ghd sale</a> Hlbpmc <a href="http://hairstraightenersraustralia.com/">ghd straightener</a> Qulfhi <a href="http://hairstraightenersraustralia.com/">ghd outlet</a> Dqysbx <a href="http://hairstraightenersraustralia.com/">http://hairstrai
ghtenersraustralia.com/</a> Hfamzg http://hairstraightenersraustralia.com/
 
 
 Clachasmaks, 11 января 2013 14:23
CiiDrv http://www.guildfordspeakers.org/ VkmKgk <a href="http://www.guildfordspeakers.org/">ugg boots uk</a> GyaTlx <a href="http://www.guildfordspeakers.org/">http://www.guildfordsp
eakers.org/</a> VwfZrh http://codex-atlanticus.org/ VthGkb <a href="http://codex-atlanticus.org/">louis vuitton bags uk</a> GnrBhq <a href="http://codex-atlanticus.org/">http://codex-atlanticus.org
/</a> SweGsq http://mindfullivinghome.com/ PdjXay <a href="http://mindfullivinghome.com/">ghds australia</a> ZxhKoy <a href="http://mindfullivinghome.com/">http://mindfullivinghome.c
om/</a>
 
 
 Clachasmaks, 12 января 2013 02:13
ZriEvy http://www.ikast3.org/ JukRqr <a href="http://www.ikast3.org/">ghd nz</a> YedGxj <a href="http://www.ikast3.org/">http://www.ikast3.org/</a> XllDup http://itfnetwork.org/ FpzIhj <a href="http://itfnetwork.org/">ghd hair straighteners cheap</a> TjhMlo <a href="http://itfnetwork.org/">http://itfnetwork.org/</a> WkvNib http://www.teamwonup.com/ AwfHiq <a href="http://www.teamwonup.com/">louboutin sale</a> InlYxq <a href="http://www.teamwonup.com/">http://www.teamwonup.com/</
a>
 
 
 Clachasmaks, 13 января 2013 14:11
AklJai http://hairstraighteneruksale.co.uk/ TmyCbu <a href="http://hairstraighteneruksale.co.uk/">ghd hair straighteners</a> OgzIvc <a href="http://hairstraighteneruksale.co.uk/">http://hairstraight
eneruksale.co.uk/</a> IgaEgo http://www.azizadance.com/ OkvGhe <a href="http://www.azizadance.com/">christian louboutin</a> JdnVzi <a href="http://www.azizadance.com/">http://www.azizadance.com/<
;/a> GyeHjq http://fashion-hairistyle.org/ BhqUvb <a href="http://fashion-hairistyle.org/">http://fashion-hairistyle
.org/</a> JdxRxn <a href="http://fashion-hairistyle.org/">ghd outlet</a>
 
 
 excacroda, 14 января 2013 07:53
iEzyIuMJ <a href="http://officialpatriotsjersey.us/">wes welker jersey</a> aYjdQjHV <a href="http://49ers-shop.us/">michael crabtree jersey</a> rFqySdXI <a href="http://baltimoreravensstore.us/">terrell suggs ravens jersey</a> qBgrXaAI <a href="http://ravensfansstore.us/">joe flacco jersey</a> uVtvBwQL <a href="http://seahawks-shop.us/">matt flynn jersey</a> fTbaNnOA <a href="http://giants-shop.us/">victor cruz youth jersey</a>
 
 
 aftelpswawl, 20 января 2013 17:28
Qkvpmb <a href="http://bootsussaleclearance.com/">ugg boot sale</a> Hpnoht http://bootsussaleclearance.com/ Ibnxcc <a href="http://bootsussaleclearance.com/">http://bootsussaleclear
ance.com/</a> Vidtwy <a href="http://bootsclearanceoutlets.com/">uggs clearacne</a> Tacalw http://bootsclearanceoutlets.com/ Ivfztm <a href="http://bootsclearanceoutlets.com/">http://bootsclearanceo
utlets.com/</a> Xhqgpj <a href="http://louisvuittonsoutletstores.com/">louis vuitton online outlet</a> Ccduna http://louisvuittonsoutletstores.com/ Vlhwrf <a href="http://louisvuittonsoutletstores.com/">http://louisvuitto
nsoutletstores.com/</a> Zbdbrm <a href="http://bootsforcheaponline.com/">ugg boots for cheap online</a> Vhbxty http://bootsforcheaponline.com/ Jsccju <a href="http://bootsforcheaponline.com/">http://bootsforcheaponli
ne.com/</a> Okaciv <a href="http://christianlouboutincheapsale.com/">Red Sole Shoes</a> Kkvjpm http://christianlouboutincheapsale.com/ Hjnfdj <a href="http://christianlouboutincheapsale.com/">http://christian
louboutincheapsale.com/</a> Tduhcf <a href="http://ghd.saveourforeshore.org/">ghd straightener</a> Zcvxqy http://ghd.saveourforeshore.org/ Vambtl <a href="http://ghd.saveourforeshore.org/">http://ghd.saveourfores
hore.org/</a>
 
 
 aftelpswawl, 21 января 2013 18:06
Kwtxhn <a href="http://bootsukonlinesale.com/">ugg uk</a> Iqebkz http://bootsukonlinesale.com/ Tyrpei <a href="http://bootsukonlinesale.com/">http://bootsukonlinesale.c
om/</a> Xmlzqk <a href="http://ghd.briansklute.com/">ghd</a> Eehsts http://ghd.briansklute.com/ Fobjju <a href="http://ghd.briansklute.com/">http://ghd.briansklute.com/&
lt;/a> Qtsqtq <a href="http://cozyfootwearusonsale.com/">cheap uggs on sale online</a> Fpukll http://cozyfootwearusonsale.com/ Tdcfuf <a href="http://cozyfootwearusonsale.com/">http://cozyfootwearuson
sale.com/</a> Shltbk <a href="http://cheapbootsusasale.com/">uggs for sale</a> Vmxlzb http://cheapbootsusasale.com/ Vxlgwr <a href="http://cheapbootsusasale.com/">http://cheapbootsusasale.c
om/</a> Nzmclc <a href="http://christianlouboutincheapsale.com/">christian louboutin shoes</a> Tbghmx http://christianlouboutincheapsale.com/ Iqyjry <a href="http://christianlouboutincheapsale.com/">http://christian
louboutincheapsale.com/</a> Ipjhfl <a href="http://louisvuittonsoutletstores.com/">louis vuitton online outlet store</a> Mdsxkr http://louisvuittonsoutletstores.com/ Mchvvo <a href="http://louisvuittonsoutletstores.com/">http://louisvuitto
nsoutletstores.com/</a>
 
 
 aftelpswawl, 22 января 2013 06:56
Ksyuel <a href="http://christianlouboutincheapsale.com/">louboutin shoessale</a> Wqfiix http://christianlouboutincheapsale.com/ Uakhdn <a href="http://christianlouboutincheapsale.com/">http://christian
louboutincheapsale.com/</a> Hluivn <a href="http://cheapbootssaleoutlet.com/">uggs uk</a> Ngefez http://cheapbootssaleoutlet.com/ Tmwcor <a href="http://cheapbootssaleoutlet.com/">http://cheapbootssaleou
tlet.com/</a> Vghaxu <a href="http://ghd.matrizonline.net/">ghd straightener ireland</a> Wmszwv http://ghd.matrizonline.net/ Pzpheh <a href="http://ghd.matrizonline.net/">http://ghd.matrizonline.net
/</a> Gxcmbg <a href="http://ghd.briansklute.com/">ghd australia</a> Ofuqed http://ghd.briansklute.com/ Wguflf <a href="http://ghd.briansklute.com/">http://ghd.briansklute.com/&
lt;/a> Fppdnw <a href="http://amazingbootsusoutlet.com/">uggs outlet</a> Fuuxdf http://amazingbootsusoutlet.com/ Mkkwtv <a href="http://amazingbootsusoutlet.com/">http://amazingbootsusou
tlet.com/</a> Ssyrtv <a href="http://bootssaleforcheap.com/">ugg boots sale</a> Hyhimq http://bootssaleforcheap.com/ Qgjfvz <a href="http://bootssaleforcheap.com/">http://bootssaleforcheap.c
om/</a>
 
 
 aftelpswawl, 22 января 2013 20:29
Crdghc <a href="http://ghd.c-oea.org/">ghd straighteners uk</a> Tfvljc http://ghd.c-oea.org/ Uaiyrx <a href="http://ghd.c-oea.org/">http://ghd.c-oea.org/</a> Wiuvjb <a href="http://bootsclearanceoutlets.com/">ugg boots clearance</a> Nfkdml http://bootsclearanceoutlets.com/ Tfcuvc <a href="http://bootsclearanceoutlets.com/">http://bootsclearanceo
utlets.com/</a> Pefezu <a href="http://casualfootwearukcheap.com/">cheap uggs uk sale</a> Irnknx http://casualfootwearukcheap.com/ Ntscgk <a href="http://casualfootwearukcheap.com/">http://casualfootwearu
kcheap.com/</a> Yepwyi <a href="http://ghd.paulistchoristers.org/">ghd straightener</a> Saceai http://ghd.paulistchoristers.org/ Zsggag <a href="http://ghd.paulistchoristers.org/">http://ghd.paulistchor
isters.org/</a> Rlgsgp <a href="http://burnplasty.net/">beats by dre cheap</a> Gyeqwx http://burnplasty.net/ Qiiwmi <a href="http://burnplasty.net/">http://burnplasty.net/</a> Pyelwc <a href="http://trendybootsusforcheap.com/">ugg boots for cheap</a> Gbusug http://trendybootsusforcheap.com/ Umayvb <a href="http://trendybootsusforcheap.com/">http://trendybootsusfo
rcheap.com/</a>
 
 
 aftelpswawl, 23 января 2013 08:30
Mjgsph <a href="http://ghd.matrizonline.net/">ghd straightener ireland</a> Uijkgy http://ghd.matrizonline.net/ Szwfjp <a href="http://ghd.matrizonline.net/">http://ghd.matrizonline.net
/</a> Txhwbe <a href="http://trendybootsusforcheap.com/">ugg boots cheap</a> Rgswqa http://trendybootsusforcheap.com/ Pfkako <a href="http://trendybootsusforcheap.com/">http://trendybootsusfo
rcheap.com/</a> Uaiquy <a href="http://christianlouboutincheapsale.com/">christian louboutin shoes</a> Uxftnt http://christianlouboutincheapsale.com/ Hcduug <a href="http://christianlouboutincheapsale.com/">http://christian
louboutincheapsale.com/</a> Nxkqjo <a href="http://bootsukonlinesale.com/">ugg uk</a> Ettstv http://bootsukonlinesale.com/ Ntwxke <a href="http://bootsukonlinesale.com/">http://bootsukonlinesale.c
om/</a> Wgunza <a href="http://ghd.saveourforeshore.org/">ghd</a> Ocjvcq http://ghd.saveourforeshore.org/ Spgtxs <a href="http://ghd.saveourforeshore.org/">http://ghd.saveourfores
hore.org/</a> Gzdrmz <a href="http://hairstraightenersukonline.com/">ghd uk</a> Gczcob http://hairstraightenersukonline.com/ Xocdwl <a href="http://hairstraightenersukonline.com/">http://hairstraigh
tenersukonline.com/</a>
 
 
 Wislorkrill, 24 января 2013 08:00
Xrjkbr http://luxuryfootwearuscheap.com/ Ugwyia <a href="http://luxuryfootwearuscheap.com/">http://luxuryfootwearu
scheap.com/</a> Hvlwxs http://ghd.paulistchoristers.org/ Votgal <a href="http://ghd.paulistchoristers.org/">http://ghd.paulistchor
isters.org/</a> Lqvswj http://itfnetwork.org/ Uvzfpr <a href="http://itfnetwork.org/">http://itfnetwork.org/</a> Syzrye http://uk.fashion-hairistyle.org/ Xpgfuv <a href="http://uk.fashion-hairistyle.org/">http://uk.fashion-hair
istyle.org/</a> Jfywqr http://bootsukonlinesale.com/ Shhlcq <a href="http://bootsukonlinesale.com/">http://bootsukonlinesale.c
om/</a>
 
 
 Clachasmaks, 24 января 2013 10:02
Nhk <a href="http://uggbootssale.prexusconsult.com/">http://uggbootssa
le.prexusconsult.com/</a> Kaa http://uggbootssale.prexusconsult.com/ Nwg <a href="http://uggbootssale.prexusconsult.com/">ugg boots sale|ugg boots sale uk|ugg sale|uggs sale </a>
Axj <a href="http://ghdaustralia.mesatransmission.net/">http://ghdaust
ralia.mesatransmission.net/</a> Fml http://ghdaustralia.mesatransmission.net/ Gyq <a href="http://ghdaustralia.mesatransmission.net/">ghd australia|ghd straighteners australia|ghd straightener australia|ghds australia</a>
Rno <a href="http://uggbootsclearance.pfpitalia.com/">http://uggbootsc
learance.pfpitalia.com/</a> Agb http://uggbootsclearance.pfpitalia.com/ Gsf <a href="http://uggbootsclearance.pfpitalia.com/">ugg boots clearance|ugg boots outlet|uggs on clearacne|ugg boots outlet store</a>
Iootnr <a href="http://ghd.cheapstraighteneroutlet.co.uk/">ghd</a> Rmhojq <a href="http://ghd.cheapstraighteneroutlet.co.uk/">http://ghd.che
apstraighteneroutlet.co.uk/</a> Lskdoe http://ghd.cheapstraighteneroutlet.co.uk/
Ruj <a href="http://ugguk.contasdesomar.com/">http://ugguk.contasdesom
ar.com/</a> Bbj http://ugguk.contasdesomar.com/ Eyn <a href="http://ugguk.contasdesomar.com/">ugg uk|uggs uk|uggs uk outlet|ugg uk outlet</a>
Cpm <a href="http://uggboots.macofficina.com/">http://uggboots.macoffi
cina.com/</a> Czv http://uggboots.macofficina.com/ Uqn <a href="http://uggboots.macofficina.com/">ugg boots |ugg boots uk |cheap ugg boots|ugg boots sale </a>
 
 
 EsossyLiprorm, 28 января 2013 20:34
Vtvxdx <a href="http://kambodscha-hilfe.org/">louis vuitton outlet stores</a> Hzbiqx http://kambodscha-hilfe.org/ Ayxczs <a href="http://kambodscha-hilfe.org/">http://kambodscha-hilfe.org
/</a> Xvtsxu <a href="http://eplersmaplesyrup.com/christianlouboutinoutlet.php">
;christian louboutin outlet</a> Ybjdug http://eplersmaplesyrup.com/christianlouboutinoutlet.php Qydcna <a href="http://eplersmaplesyrup.com/christianlouboutinoutlet.php">
;http://eplersmaplesyrup.com/christianlouboutinoutlet.php</a> Stahra <a href="http://gturismo4.net/">sito ufficiale louis vuitton</a> Kstdsx http://gturismo4.net/ Vvonbt <a href="http://gturismo4.net/">http://gturismo4.net/</a>
 
 
 Mymnpooms, 28 января 2013 23:34
PcaElc http://www.mimexicomexgrill.com/ CheUwx <a href="http://www.mimexicomexgrill.com/">http://www.mimexicomexg
rill.com/</a> VwpWmr <a href="http://www.mimexicomexgrill.com/">louis vuitton bags uk</a> HvgLjx <a href="http://www.mimexicomexgrill.com/">louis vuitton</a> ZwsHha <a href="http://www.mimexicomexgrill.com/">louis vuitton bags</a>
 
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
«    Май 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Популярное
 • Из-за пандемии доля туризма в мировой экономике сократилась вдвое
 • Жінки! Зихищайти свої права!!!
 • В Украине почти 15 тысяч новых заражений Covid, больше всего – на Харьковщине
 • 80% лекарств, назначаемых при коронавирусе в Харькове, – это кормление аптеки – что рассказал доктор Комаровский депутатам горсовета
 • Какие ограничения действуют в Турции в апреле и мае 2021
 • Все пять вымогателей – “залютинских” арестованы без права внесения залога (фото)
 • "Фактически нападение": в МИД раскрыли детали задержания украинского консула в РФ
 • Выбьют долг и извинятся. Как будет работать новый закон о коллекторах и остановит ли он террор кредиторов
 • Розмір ідола острова Пасха
 • Власть, коррупция, секс. Что общего между обезьянами и политиками – рассказывает приматолог Франс де Вааль

 • Наш опрос


  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .