Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Справа № 520/8512/21
Категория: C места событий

Печерський суд не визнав недостовірною інформацію щодо ЦПК, поширену на телеканалі «Рада» - Детектор медіа.

Харківський окружний адміністративний суд надсилає Вам копію ухвали від 24.05.2021 року, копію ухвали про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття спрощеною провадження у справі, копію позовної заяви з доданими до неї документами по адміністративній справі №520/8512/21 за позовом Каряки Олександра Геннадійовича до Харківської міської ради, секретаря Харківської міської ради Терехова Ігоря Олександровича, заступника Харківського міського голови - керуючого справами виконавчого комітету Харківської міської ради Чечетової-Терашвілі Тетяни Михайлівни, третя особа: Директор Департаменту територіального контролю та земельних відносин Харківської міської ради Калина Олексій Леонідович про визнання протиправними дій та бездіяльності, зобов'язання вчинити певні дії.

 Додаток: копія ухвали від 24.05.2021 року з питань розгляду клопотання про звільнення від сплати судового збору - першому адресату, копія ухвали на 1 арк. - кожному адресату, копія позовної заяви з доданими до неї документами -для другого - п'ятого адресатів.

 

 

УХВАЛА

про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття спрощеного провадження у справі

24 травня 2021 р.                                                                                                                               Справа № 520/8512/21

 

Суддя Харківського окружного адміністративного суду Мельников Р.В., розглянувши матеріали позовної заяви, поданої Карякою Олександром Геннадійовичем (вул.Франтішна Крала, буд.9, кв.12, м.Харків, 61075) до Харківської міської ради (майдан Конституції, 7, м. Харків, 61003), секретаря Харківської міської ради Терехова Ігоря Олександровича (майдан Конституції, 7, м. Харків, 61003), заступника Харківського міського голови - керуючого справами виконавчого комітету Харківської міської ради Чечетової-Терашвілі Тетяни Михайлівни (майдан Конституції, 7, м. Харків, 61003), третя особа: Директор Департаменту територіального контролю та земельних відносин Харківської міської ради Калина Олексій Леонідович (майдан Конституції, 7, м. Харків, 61003) про визнання протиправними дій та бездіяльності, зобов`язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

 Каряка Олександр Геннадійович звернувся до Харківського окружного адміністративного суду з позовом, в якому просить суд:

- визнати протиправною бездіяльність секретаря Харківської міської ради Терехова Ігоря Олександровича щодо розгляду звернення Каряки Олександра Геннадійовича від 13.02.2021;

- зобов`язати секретаря Харківської міської ради розглянути питання призначення службового розслідування за фактами та обставинами, визначеними у зверненні Каряки Олександра Геннадійовича від 13.02.2021, про результати чого повідомити письмово;

- визнати протиправною бездіяльність Харківської міської ради щодо розгляду звернення  Каряки Олександра Геннадійовича від 13.02.2021;

- зобов`язати Харківську міську раду здійснити належний розгляд звернення Каряки Олександра Геннадійовича від 13.02.2021, за результатами чого повідомити позивача письмово за кожним із поставлених у ньому питань;

- визнати протиправними дії заступника харківського міського голови-керуючого справами виконавчого комітету Харківської міської ради Чечетової-Терашвілі Тетяни Михайлівни щодо здійснення розгляду звернення  Каряки Олександра Геннадійовича від 13.02.2021 з виходом за межі власної компетенції.

Ухвалою су увід 24.05.2021 року звільнено Каряку Олександра Геннадійовича від сплати судового збору по справі №520/8512/21.

Спір виник з публічно-правових відносин та згідно зі статтею 19 КАС України належить до юрисдикції адміністративних судів і має розглядатись в порядку адміністративного судочинства.

Відповідно до статті 20 КАС України справа підсудна Харківському окружному адміністративному суду.

У позовній заяві позивачем вказано на наявність підстав для розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження.

Згідно з положеннями ст. ст. 171257 КАС України справа належить до справ незначної складності, у зв`язку з чим позовну заяву належить розглядати за правилами спрощеного позовного провадження.

Відповідно до положень п.1 ч.1 ст. 263 КАС України суд розглядає за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні) справи щодо оскарження бездіяльності суб`єкта владних повноважень або розпорядника інформації щодо розгляду звернення або запиту на інформацію.

Керуючись статтями 912727780160161171172241243248257-263 КАС України, суддя

У Х В А Л И В:

Прийняти адміністративний позов до розгляду та відкрити спрощене провадження в адміністративній справі за адміністративним позовом Каряки Олександра Геннадійовича (вул.Франтішна Крала, буд.9, кв.12, м.Харків, 61075) до Харківської міської ради (майдан Конституції, 7, м. Харків, 61003), секретаря Харківської міської ради Терехова Ігоря Олександровича (майдан Конституції, 7, м. Харків, 61003), заступника Харківського міського голови - керуючого справами виконавчого комітету Харківської міської ради Чечетової-Терашвілі Тетяни Михайлівни (майдан Конституції, 7, м. Харків, 61003), третя особа: Директор Департаменту територіального контролю та земельних відносин Харківської міської ради Калина Олексій Леонідович (майдан Конституції, 7, м. Харків, 61003) про визнання протиправними дій та бездіяльності, зобов`язання вчинити певні дії.

Зобов`язати відповідачів надати до суду усі наявні у них докази, що стосуються обставин, викладених в адміністративному позові позивачем.

Запропонувати відповідачам у разі невизнання адміністративного позову подати до суду у п`ятнадцятиденний строк з дня отримання зазначеної ухвали відзив до позову та докази на обґрунтування цього відзиву з дотриманням вимог ст. 162 КАС України.

Роз`яснити третій особі, що вона має право подати, з урахуванням та у відповідності до вимог ст. 165 КАС України, пояснення третьої особи щодо позову або відзиву - у п`ятиденний строк з дня отримання позову та відзиву на позов, у разі його подання відповідачем.

Роз`яснити позивачу, що він має право подати клопотання про розгляд справи в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін не пізніше п`яти днів з дня отримання відзиву, а відповідач зазначене клопотання має подати в строк для подання відзиву.

Роз`яснити особам, які беруть участь у справі, що вони мають права та обов`язки, визначені статтями 44454760 Кодексу адміністративного судочинства України.

Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі.

Адміністративна справа розглядається суддею Мельниковим Р.В. одноособово відповідно до статті 32 Кодексу адміністративного судочинства України в порядку спрощеного провадження без виклику учасників справи.

Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі знаходиться за посиланням: http://adm.hr.court.gov.ua/sud2070/.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.

Суддя Мельников Р.В.

 


Рейтинг:

Система OrphusПохожие новости


Комментарии:
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
«    Август 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярное
 • "20 гривен только для тех, кто обслуживает на украинском". В Харькове спровоцировали новый языковый скандал
 • Жизнь без вспашки. Как фермеры без обработки земли выращивают растения и что из этого получается
 • Незаконно хранил табачные изделия на общую сумму 2 млн грн: харьковчанину сообщили о подозрении (фото)
 • Харьковчанин избил патрульного на паркинге: правоохранители рассказали подробности конфликта (видео)
 • В Харькове задержали полицейского, который торговал “метадоном”
 • "Приравнивается к порнографии". Зачем Венгрия по примеру России запретила пропаганду ЛГБТ
 • Доллар немного подешевел перед новыми атаками спекулянтов. Рынок живет слухами и ждет девальвацию
 • Харьковских предпринимателей планируют освободить от платы за землю под летними площадками
 • "ДОМ С ГРАДУСНИКОМ", ЗАВОД ШАМПАНСКОГО И ОБЛЭНЕРГО: ТОП-7 ОБЪЕКТОВ, КОТОРЫЕ ХОТЯТ ПРОДАТЬ В ХАРЬКОВЕ
 • Иммиграция в Турцию

 • Наш опрос


  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .